Hosting WWW 2019 DirectAdmin

Hosting WWW

Pakiety hostingowe dopasowane do Twoich potrzeb. Szybko, stabilnie, bez gwiazdek i haczyków. Wszystko to opakowane w najniższe ceny na rynku.


Gwarantujemy najwyższą jakość usług w zakresie hostowania stron WWW. Oferujemy dobry i tani hosting dla firm i osób prywatnych w dokładnie tej samej cenie. Duża pojemność konta, niezawodność działania oraz całodobowy monitoring są zapewnieniem otrzymania stabilnej usługi.


Załączone w standardzie:

Natychmiastowe uruchomienie usługi

Backup co 24h

Szybki dysk SSD

Panel DirectAdmin

Bazy Danych SQL

Brak limitu transferu

Polska lokalizacja serwera

...

WWW-1

Starter

od 4.00 zł

1 GB Dysku

Nielimitowany transfer

Do 3 domen

Zamów teraz

...

WWW-2

Sandbox

od 9.0 zł

5 GB Dysku

Nielimitowany transfer

∞ domen

Zamów teraz

...

WWW-3

Optymalny

od 15.0 zł

8 GB Dysku

Nielimitowany transfer

∞ domen

Zamów teraz

...

WWW-4

PRO

od 20.0 zł

15 GB Dysku

Nielimitowany transfer

∞ domen

Zamów teraz

Napędzany przez DirectAdmin

DirectAdmin jest zapleczem administracyjnym do zarządzania witrynami WWW.

Prosty w użyciu

Przyjazny interfejs

Stabilny

Rozbudowany

Korzystająć z naszych usług docenisz

Instalacja Serwera

Proces instalacji serwer odbywa się automatycznie, zaraz po pomyślnej przeprowadzonej operacji kupna. Potrwa to mniej niż 60 sekund a wszystkie przydatne informacje otrzymasz mailem.

Działanie Serwera

Monitoruj działanie swojego serwera. Czytelne informacje pozwalają ocenić zużycie zasobów dysku, transferu czy mocy procesora.

Pomoc Techniczna 24/7

Oferujemy wsparcie techniczne 24/7 przez cały rok, także w trakcie okresu testowego. Nasi administratorzy pracują w trybie zmianowym, dlatego są gotowi zareagować na pojawiające się problemy przez całą dobę.

Backup Danych

Kopie bezpieczeństwa plików klientów wykonujemy codziennie i przechowujemy przez 30 dni na osobnych serwerach. Dane backupowane są w systemie crossowym a serwery znajdują się w dwóch lokalizacjach, co zwiększa bezpieczeństwo danych w przypadku awarii.

Dyski SSD

Dane zapisywane są na dyskach SSD firmy Intel z serii Data Center oraz Samsung. Pozwalają osiągnąć liczbę operacji 460 000 IOPS na sekundę przy losowym odczycie i 175 000 IOPS przy losowym zapisie danych.

Kontrola Serwera

Pełna kontrola nad serwerem z poziomu naszego rozbudowanego panelu. Dzięki niemu samodzielnie można dodawać, usuwać i modyfikować konta, listy dyskusyjne, domeny, subdomeny oraz bazy danych.